Orgaaniline palmiõli Ghanast

fair trade palmoil

ORGAANILINE PALMIÕLI GHANAST

Orgaaniline palmiõli on samuti üks peamistest koostisosadest Dr. Bronner´s seepides.
Palmiõli annab tükiseepidele nende tahke oleku ja aeglustab seebi lahustumist.

Meie palmiõli on toodetud eetiliselt ja jätkusuutlikult korjatud palmiviljadest Ghana idaregioonist. Seda projekti koordineerib Serendipalm, Dr. Bronner´s tütarfirma, mis ostab palmivilju 500 mahetalust. Nende palmisaludest korjatakse viljad teadlikult, arvestades kohalike primaatide ja metsloomade vajadusi. Serendipalmi 250 töötajat, peamiselt naised, naudivad õiglast palka ja hüvesid, mida ei suuda pakkuda keegi teine, sama valdkonna tootja. Iga kaubasaadetise eest teenib Serendipalm Fair Trade
Premium boonust, mida kasutatakse kompostimissüsteemide loomiseks ja täiustamiseks, kohalike kliinikute toetamiseks, koolide renoveerimiseks, küladevaheliste ühendusteede ja -sildade taastamiseks jne. Toetust saavad reeglina riigi poolt alafinantseeritud projektid.

Palmiõli tehnilised omadused annavad talle olulise rolli toidu- ja kosmeetikatööstuses. Ülemaailmse nõudluse tõttu, ei ole enamik palmiistandusi kahjuks ei „rohelised“ ega „õiglased“. Meie kogemus on näidanud, et väiksemas skaalas tootmine võib olla õiglane, kasumlik ja jätkusuutlik.

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}